Yurtbay Seramik

Yurtbay Seramik Mobil Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23.1 MB
  • Version 1.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma ASD Creative Corp
Yurtbay Seramik mobil uygulamasi ile markanın ürettiği tüm ürünlere kolayca erişebilirsiniz. Uygulama, sağladığı kolaylıklar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Yurtbay Seramik mobil uygulamasi ile markanın ürettiği tüm ürünlere kolayca erişebilirsiniz. Uygulama, sağladığı kolaylıklar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Uygulama iOS 7.0 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır. iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumludur

Yurtbay Seramik uygulaması sade ve kullanışlı bi tasarıma sahiptir. Yurtbay Seramik'in ürünlerini istediğiniz özelliklere göre filtreleyip görebilir, her ürünün merak ettiğiniz teknik detaylarına ulaşabilirsiniz. Kısacası Yurtbay Seramik hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler mobil cihazınızda olacak.

İstediğiniz ürünleri sipariş verme olanağı sunan Yurtbay Seramik uygulaması, tüm yetkili satış mağazalarıyla iletişim kurabilmenizi de sağlar. Seçtiğiniz mağazaya nasıl ulaşacağınız hakkında yol rotasını size söyler.

Yurtbay Seramik ürün kataloğuna en son güncellenmiş hali ile uygulama içinde erişebilirsiniz. Yurtbay Mobil ile tüm bilgiler cep telefonunuzda. 

Daha Fazla Göster
Yurtbay Seramik indir
DİĞER SÜRÜMLER